Wypełnij PIT online


W tej zakładce skorzystasz z łatwego sposobu wypełnienia swojego zeznania rocznego PIT bez konieczności instalacji jakiegokolwiek programu.

Jak to działa?

Specjalnie z myślą o Internecie zostało stworzone wyjątkowe narzędzie, umożliwiające rozliczenie swoich podatków za rok 2013. Jego nietuzinkowość polega na tym, że nie jest konieczna żadna instalacja, nie obarczasz zatem swojego komputera niechcianym oprogramowaniem.


Po uruchomieniu wersji on-line, automatycznie, w przeglądarce internetowej, z której korzystasz, uruchamia się kreator formularzy. Na wstępie zada kilka standardowych pytań, które umożliwią wybranie właściwej deklaracji. Następnie uruchomi zestaw właściwych formularzy do wypełnienia. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie danych i ich weryfikacja (można to zrobić samodzielnie lub wybierając przycisk stworzony z myślą skontrolowania PIT’a za Ciebie). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, w każdej chwili możesz także skorzystać z pomocy oferowanej przez program. Kiedy już formularze nie zawierają żadnych błędów, automatycznie pojawia się przycisk umożliwiający wysłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego.

Aktualizacja 7.01.2013Zacznij wypełniać PIT